KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429208
nr 1342 9208
Astrid Harms-Ringdahl
(1912-1984), Sverige
Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984). Signerad, daterad 1973, blomster. Olja på duk, 54x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:49:33
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
6
6
Astrid Harms-Ringdahl
Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl